Papp László: betelt a pohár! – Büntetőfeljelentést tesz a városvezető a Semcorp ellen – videóval

Debrecen polgármestere a visszatérő határértéken felüli környezetszennyezés miatt a környezetvédelmi hatóságtól azt kéri, hogy széleskörű vizsgálatot folytasson le az ügyben, vizsgálja meg a Semcorp felelősségét.

Papp László: betelt a pohár! – Büntetőfeljelentést tesz a városvezető a Semcorp ellen – videóval

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Dehir

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!