Debrecen polgármestere a visszatérő határértéken felüli környezetszennyezés miatt a környezetvédelmi hatóságtól azt kéri, hogy széleskörű vizsgálatot folytasson le az ügyben, vizsgálja meg a Semcorp felelősségét.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Dehir