„Attól, hogy én lőttem a gólt, még nem vagyok hős”
A kolumbiaik sz9övetségi kapiténya, Néstor Lorenzo szerint nagyobb különbséggel kellett volna nyerniük a Kongói DK ellen.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A kolumbiaik sz9övetségi kapiténya, Néstor Lorenzo szerint nagyobb különbséggel kellett volna nyerniük a Kongói DK ellen.
- Hirdetés -