„Attól, hogy én lőttem a gólt, még nem vagyok hős”

A kolumbiaik sz9övetségi kapiténya, Néstor Lorenzo szerint nagyobb különbséggel kellett volna nyerniük a Kongói DK ellen.

„Attól, hogy én lőttem a gólt, még nem vagyok hős”

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Nemzetisport

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!