A kongóiak az utolsó fordulóban már a továbbjutásért akarnak harcolni

A Kongói DK-t irányító szövetségi kapitány, Sébastien Desabre szerint a Kolumbia elleni teljesítményre, az 1–0-s vereség ellenére lehet építeni az utolsó fordulóban.

A kongóiak az utolsó fordulóban már a továbbjutásért akarnak harcolni

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Nemzetisport

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!