ROADPOL-akció: 30 ittas járművezető bukott le vármegyénkben
Június 15. és 21. között országos közúti ellenőrzést tartott a rendőrség a ROADPOL Alkohol és Drog elnevezésű európai akció keretében. Az egyhetes fokozott ellenőrzés során országszerte több százezer közlekedőt vizsgáltak, miközben Komárom-Esztergom vármegyében is jelentős számú szabályszegőt szűrtek ki a forgalomból. A police.hu tájékoztatása szerint az akció ideje alatt országosan 147 070 járművezetőt ellenőriztek a [...] A ROADPOL-akció: 30 ittas járművezető bukott le vármegyénkben bejegyzés először Dorogi-medence Regionális Hírportál-én jelent meg.
- Hirdetés -
