Megérkezett a Fidesz reakciója Bús Balázs őrizetbe vételére

Miután kedd délután a NAV költségvetési csalás és hűtlen kezelés gyanúja miatt őrizetbe vette az NKA korábbi alelnökét, Bús Balázst és a „Hankó-botrány” további öt érintettjét, a Fidesz hivatalos közleményben reagált a történtekre. A korábbi kormánypárt szerint a Tisza Párt most politikai leszámolásra használja a hatalmát.

Megérkezett a Fidesz reakciója Bús Balázs őrizetbe vételére

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!