Női holttestet húztak ki a tatai Öreg-tóból, vizsgálatot indított a rendőrség
Élettelen emberi testre bukkantak kedden Tatán, az Öreg-tóban. A rendőrség megerősítette a helyi értesüléseket, és közölte, egy nő az áldozat.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Élettelen emberi testre bukkantak kedden Tatán, az Öreg-tóban. A rendőrség megerősítette a helyi értesüléseket, és közölte, egy nő az áldozat.
- Hirdetés -