Korhecz Tamás: Miért fogadtam el a VMSZ alkotmánybírói jelölését?
Korhecz Tamás, a Magyar Nemzeti Tanács volt elnöke, volt alkotmánybíró, a Magyar Mozgalom volt társelnöke az Újvidéki Rádió PoliTér című műsorának vendégeként arról is beszélt a szerkesztő Muci Szántó Mártának, miért fogadta el a VMSZ alkotmánybírói jelölését. Muci emlékeztetett arra, hogy Korhecz tíz évvel ezelőtt azt mondta, az, hogy elfogadta a jelölést, nem jelenti azt, […]
- Hirdetés -
