Korhecz Tamás, a Magyar Nemzeti Tanács volt elnöke, volt alkotmánybíró, a Magyar Mozgalom volt társelnöke az Újvidéki Rádió PoliTér című műsorának vendégeként arról is beszélt a szerkesztő Muci Szántó Mártának, miért fogadta el a VMSZ alkotmánybírói jelölését. Muci emlékeztetett arra, hogy Korhecz tíz évvel ezelőtt azt mondta, az, hogy elfogadta a jelölést, nem jelenti azt, […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szabad Magyar Szó