A Budai Irgalmasrendi Kórházban dolgozott a beteghordozó kannibál, aki emberi szívet lopott a patológiáról, majd megette azt
Újabb hátborzongató részletek láttak napvilágot a fővárosi beteghordóról, aki a gyanú szerint nemcsak temetőket fosztott ki, de emberi húst is evett. A 30 éves S. Zsoltot éppen a barátnőjétől hazafelé tartva fogták el a rendőrök. Jelenleg nyomkövetővel, az édesanyja vidéki otthonában várja a sorsát. Emberi testrészeket tárolt A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda Életvédelmi Osztálya […] Source
- Hirdetés -
