6 embert vettek őrizetbe, köztük egy volt fideszes polgármestert
Hat embert vett őrizetbe a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) a Nemzeti Kulturális Alap (NKA) által kifizetett, 17 milliárd forintot meghaladó összegű támogatásokkal kapcsolatban folyó büntetőeljárásban - közölte a hatóság kedden az MTI-vel. A 6 embert vettek őrizetbe, köztük egy volt fideszes polgármestert bejegyzés először Most Hír-én jelent meg.
- Hirdetés -
