„Az emberek gonoszságánál csak az ostobaságuk nagyobb” – üzente Kovács Zoltán, miután kirúgták a Nimród vadászlap éléről
Az Orbán-kormány nemzetközi kommunikációért felelős államtitkára köszönte a hét évet mindenkinek, aki „őszintén gondolta, hogy a vadászat ügyében nincs pártpolitika”.
- Hirdetés -
