„Az emberek gonoszságánál csak az ostobaságuk nagyobb” – üzente Kovács Zoltán, miután kirúgták a Nimród vadászlap éléről

Az Orbán-kormány nemzetközi kommunikációért felelős államtitkára köszönte a hét évet mindenkinek, aki „őszintén gondolta, hogy a vadászat ügyében nincs pártpolitika”.

„Az emberek gonoszságánál csak az ostobaságuk nagyobb” – üzente Kovács Zoltán, miután kirúgták a Nimród vadászlap éléről

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 444.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!