Te is nézted már meg a telefonod teljesen feleslegesen?
Feloldod a telefonodat, megnyitod ugyanazokat az alkalmazásokat, majd rájössz, hogy igazából semmi dolgod nem volt rajta. Ismerős? Nem vagy egyedül: emberek milliói nyúlnak a mobiljukhoz naponta úgy, hogy nem érkezett sem üzenet, sem értesítés. Ez a fantomrezgés. A telefon ellenőrzése sokaknál már automatikus szokássá vált. Ahogy ösztönösen az óránkra nézünk vagy megigazítjuk a ruhánkat, úgy Te is nézted már meg a telefonod teljesen feleslegesen?
- Hirdetés -
