Nyaralni mész? A legtöbb szobanövénynek nem több vízre van szüksége, hanem erre az egy dologra
A nyári szabadság előtt sok növénytulajdonos ugyanazzal a dilemmával szembesül: mi lesz a szobanövényekkel, amíg távol van? Ilyenkor sokan ösztönösen több vizet adnak nekik, abban bízva, hogy így hosszabb ideig kibírják. A kertészek szerint azonban ez gyakran nemcsak felesleges, hanem akár káros is lehet.
- Hirdetés -
