Nyaralni mész? A legtöbb szobanövénynek nem több vízre van szüksége, hanem erre az egy dologra

A nyári szabadság előtt sok növénytulajdonos ugyanazzal a dilemmával szembesül: mi lesz a szobanövényekkel, amíg távol van? Ilyenkor sokan ösztönösen több vizet adnak nekik, abban bízva, hogy így hosszabb ideig kibírják. A kertészek szerint azonban ez gyakran nemcsak felesleges, hanem akár káros is lehet.

Nyaralni mész? A legtöbb szobanövénynek nem több vízre van szüksége, hanem erre az egy dologra

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Elle

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!