Kunhalmi Ágnes kiakadt: "Soha többé nem indulhatok országgyűlési választásokon?"
A választási jogok korlátozásáról és a demokratikus alapelvek tiszteletéről osztotta meg gondolatai közösségi oldalán Kunhalmi Ágnes politológus, korábbi országgyűlési képviselő kedden. Bejegyzésében csalódottságának és aggodalmának adott hangot amiatt, hogy a választási rendszer módosítása miatt korlátozhatják annak lehetőségét, hogy egykori ellenzéki képviselők újra indulhassanak országgyűlési választásokon.
- Hirdetés -
