Kunhalmi Ágnes kiakadt: "Soha többé nem indulhatok országgyűlési választásokon?"

A választási jogok korlátozásáról és a demokratikus alapelvek tiszteletéről osztotta meg gondolatai közösségi oldalán Kunhalmi Ágnes politológus, korábbi országgyűlési képviselő kedden. Bejegyzésében csalódottságának és aggodalmának adott hangot amiatt, hogy a választási rendszer módosítása miatt korlátozhatják annak lehetőségét, hogy egykori ellenzéki képviselők újra indulhassanak országgyűlési választásokon.

Kunhalmi Ágnes kiakadt: "Soha többé nem indulhatok országgyűlési választásokon?"

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!