A sas leszállt: megérkezett a Magyar Honvédség két új Gripenje Svédországból!
A Magyar Honvédség vitéz Szentgyörgyi Dezső 101. Repülődandár kecskeméti bázisán landolt a két új vadászgép.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A Magyar Honvédség vitéz Szentgyörgyi Dezső 101. Repülődandár kecskeméti bázisán landolt a két új vadászgép.
- Hirdetés -