A sas leszállt: megérkezett a Magyar Honvédség két új Gripenje Svédországból!

A Magyar Honvédség vitéz Szentgyörgyi Dezső 101. Repülődandár kecskeméti bázisán landolt a két új vadászgép.

A sas leszállt: megérkezett a Magyar Honvédség két új Gripenje Svédországból!

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → VG

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!