További két új CAF-villamos állt forgalomba a fővárosban
Újabb CAF-villamosokkal gyarapodott a budapesti járműflotta: a műszaki vizsgálatok, valamint az előírt próbafutások teljesítését követően forgalomba állt a 36. és a 37. szerelvény - közölte a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) kedden az MTI-vel.
- Hirdetés -
