Százezrekkel többet kereshet az a mentős, akit kedvel az állomásvezető
Elkezdtek megnyílni a mentődolgozók a problémákról a választások után, úgy tűnik a béreknél is súlyosabb gond számukra az alacsonyabb szintű vezetők működése. Nincs megfelelő kiválasztási mód, ahogy elvárások és támogatás sem, közben óriási befolyással vannak a kivételező vezetők a dolgozók életére – magyarázta Lengyel Tibor a Reggeli gyorban. A Magyarországi Mentődolgozók Szövetségének alelnöke szerint indokolt a teljes átvilágítás, ez az előfeltétele annak, hogy elkészülhessen a problématérkép.
- Hirdetés -
