Sokan rosszul használják a klímát: ez az üzemmód valójában többet fogyaszthat
A nyári hőségben sokan egyetlen gombnyomással a lehető leggyorsabban szeretnék lehűteni az otthonukat. Ilyenkor gyakran a klíma turbó üzemmódja kerül előtérbe, hiszen ez ígéri a legintenzívebb hűtést. Szakértők szerint azonban érdemes tudni, hogy ez a funkció nem feltétlenül a leggazdaságosabb választás a mindennapokban.
- Hirdetés -
