Sokan rosszul használják a klímát: ez az üzemmód valójában többet fogyaszthat

A nyári hőségben sokan egyetlen gombnyomással a lehető leggyorsabban szeretnék lehűteni az otthonukat. Ilyenkor gyakran a klíma turbó üzemmódja kerül előtérbe, hiszen ez ígéri a legintenzívebb hűtést. Szakértők szerint azonban érdemes tudni, hogy ez a funkció nem feltétlenül a leggazdaságosabb választás a mindennapokban.

Sokan rosszul használják a klímát: ez az üzemmód valójában többet fogyaszthat

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Kiskegyed

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!