Konyhai zöld- és élelmiszerhulladék bevezetése Tatabányán
Társaságunk a MOHU Mol Hulladékgazdálkodási Zrt.-vel közösen együttműködve Tatabánya Megyei Jogú Városban új szolgáltatási elemként 2024. március 1-től, Pilot Projekt keretében szelektív bio-élelmiszer hulladék gyűjtési rendszert vezet be.
- Hirdetés -
