Azonnali és fontos bejelentés érkezett a rendkívüli hőség miatt
A tartós és rendkívüli hőség miatt újabb intézkedéseket vezettek be annak érdekében, hogy a lakosság könnyebben hozzáférhessen az ivóvízhez. Budapesten a Fővárosi Vízművek több ideiglenes ivókutat állított üzembe, míg Nyíregyházán hétfőn és kedden szervezett vízosztással segítik az embereket a legmelegebb órákban.
- Hirdetés -
