Hétfőn nem kell bemenni dolgozni

Magyar Péter miniszterelnök bejelentette, hogy a várhatóan tetőző hőség miatt hétfőtől a közszférában otthoni munkavégzést rendelnek el.

Hétfőn nem kell bemenni dolgozni

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!