Veszélyes fordulatot vett a kánikula – fontos üzenetet küldött az egészségügyi miniszter
A hőhullám elleni védekezésre, a többi között a bőséges folyadékfogyasztásra figyelmeztet az egészségügyi miniszter a Facebook-oldalán; azt is kéri, hogy a sürgősségi osztályokat csak indokolt esetben keressék fel az emberek.
- Hirdetés -
