Beütött a kánikula: több településen is elment az áram

Az MVM szerint a rendszer felkészült a nyári csúcsidőszakra, ugyanakkor a szakembereknek már ki kellett vonulniuk a hőség okozta meghibásodások miatt.

Beütött a kánikula: több településen is elment az áram

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Origo

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!