Beütött a kánikula: több településen is elment az áram
Az MVM szerint a rendszer felkészült a nyári csúcsidőszakra, ugyanakkor a szakembereknek már ki kellett vonulniuk a hőség okozta meghibásodások miatt.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Az MVM szerint a rendszer felkészült a nyári csúcsidőszakra, ugyanakkor a szakembereknek már ki kellett vonulniuk a hőség okozta meghibásodások miatt.
- Hirdetés -