Szilas Kincsőt, a Momentum kispesti önkormányzati képviselőjét, a párt Nőügyi Érdekképviseleti Csoportjának eddigi vezetőjét választották meg a mozgalom új elnökének a hétvégén tartott tisztújító kongresszuson - közölte a párt vasárnap az MTI-vel.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → atv.hu