Tisztújítást tartott a Momentum, Szilas Kincsőt választották elnöknek

Szilas Kincsőt, a Momentum kispesti önkormányzati képviselőjét, a párt Nőügyi Érdekképviseleti Csoportjának eddigi vezetőjét választották meg a mozgalom új elnökének a hétvégén tartott tisztújító kongresszuson - közölte a párt vasárnap az MTI-vel.

Tisztújítást tartott a Momentum, Szilas Kincsőt választották elnöknek

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → atv.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!