Újabb aranyeső: egymás után zsebelték be az érmeket a kisteleki görkorcsolyázók
A kisteleki gyorsasági görkorcsolyások sikerrel szerepeltek az országos bajnokságon.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A kisteleki gyorsasági görkorcsolyások sikerrel szerepeltek az országos bajnokságon.
- Hirdetés -