Újabb aranyeső: egymás után zsebelték be az érmeket a kisteleki görkorcsolyázók

A kisteleki gyorsasági görkorcsolyások sikerrel szerepeltek az országos bajnokságon.

Újabb aranyeső: egymás után zsebelték be az érmeket a kisteleki görkorcsolyázók

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → délmagyar

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!