Elszomorító, ami történik: zöldségből és gyümölcsből se vagyunk már önellátók
Egyre kevesebb magyar zöldség és gyümölcs kerül a boltok polcaira, miközben az import aránya folyamatosan nő. A termőterületek csökkenése, munkaerőhiány és időjárási szélsőségek veszélyeztetik az önellátást.
- Hirdetés -
