Mire jók az üres mandátumok?

A szavazásokon passzív polgártársak véleményét nem egy üres szék (mandátum) juttatja kifejezésre, hanem az, ha saját maguk mondják el, és cáfolom azt, hogy a passzív állampolgárok nem akarnak hozzáférni a közélethez.

Mire jók az üres mandátumok?

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Magyar Hang

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!