Tilos így használni a redőnyt, csak növeli a forróságot a lakásban

Ebben az elviselhetetlen hőségben általánosságban egy általános kombinációt szoktunk bevetni: klíma bekapcsol és redőny lehúz. De vajon ez valóban megfelelő? Sokan elrontják a redőny résznél.

Tilos így használni a redőnyt, csak növeli a forróságot a lakásban

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk - Kvíz

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!