Elszomorító, ami történik: zöldségből és gyümölcsből se vagyunk már önellátók

Egyre kevesebb magyar zöldség és gyümölcs kerül a boltok polcaira, miközben az import aránya folyamatosan nő. A termőterületek csökkenése, munkaerőhiány és időjárási szélsőségek veszélyeztetik az önellátást.

Elszomorító, ami történik: zöldségből és gyümölcsből se vagyunk már önellátók

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Agroinform

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!