Mire jók az üres mandátumok?
A szavazásokon passzív polgártársak véleményét nem egy üres szék (mandátum) juttatja kifejezésre, hanem az, ha saját maguk mondják el, és cáfolom azt, hogy a passzív állampolgárok nem akarnak hozzáférni a közélethez.
- Hirdetés -
