Tilos így használni a redőnyt, csak növeli a forróságot a lakásban
Ebben az elviselhetetlen hőségben általánosságban egy általános kombinációt szoktunk bevetni: klíma bekapcsol és redőny lehúz. De vajon ez valóban megfelelő? Sokan elrontják a redőny résznél.
- Hirdetés -
