Miért tarthatta meg a pole-t Russell?
És miért volt eleinte csak szimpla sárga zászlós jelzés Verstappen balesete után? Utóbbira az FIA procedúrája, a címben feltett kérdésre a telemetria ad választ.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
És miért volt eleinte csak szimpla sárga zászlós jelzés Verstappen balesete után? Utóbbira az FIA procedúrája, a címben feltett kérdésre a telemetria ad választ.
- Hirdetés -