Vasseur: Mindenki nyomni fogja sárga zászlónál…

Bízik a versenyirányítás döntésében a Ferrari F1-es főnöke, de szerinte így is rossz üzenetet küld, hogy Russell megtarthatta a spielbergi pole-ját.

Vasseur: Mindenki nyomni fogja sárga zászlónál…

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Formula

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!