Vasseur: Mindenki nyomni fogja sárga zászlónál…
Bízik a versenyirányítás döntésében a Ferrari F1-es főnöke, de szerinte így is rossz üzenetet küld, hogy Russell megtarthatta a spielbergi pole-ját.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Bízik a versenyirányítás döntésében a Ferrari F1-es főnöke, de szerinte így is rossz üzenetet küld, hogy Russell megtarthatta a spielbergi pole-ját.
- Hirdetés -