Szlovák-magyar ügyben tett „testvéri” bejelentést Erdő Péter
Húsz évvel a két nép közötti megbékélési nyilatkozat aláírása után már nemcsak egyetértés és megbékélés jellemzi a szlovák és a magyar egyházi közösségeket, hanem szoros együttműködés, barátság – mondta Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek szombaton az esztergomi bazilikában négyezer szlovák zarándokot köszöntve.
- Hirdetés -
