Közleményben határolódtak el a nagykanizsai ultrák a ZTE-vel kötött együttműködéstől
A Fenegyerekek Kanizsa Company közleményben jelezte, hogy a két város és a két szurkolótábor között évtizedek óta fennálló rivalizálás miatt nem tud azonosulni az együttműködéssel.
- Hirdetés -
