Közleményben határolódtak el a nagykanizsai ultrák a ZTE-vel kötött együttműködéstől

A Fenegyerekek Kanizsa Company közleményben jelezte, hogy a két város és a két szurkolótábor között évtizedek óta fennálló rivalizálás miatt nem tud azonosulni az együttműködéssel.

Közleményben határolódtak el a nagykanizsai ultrák a ZTE-vel kötött együttműködéstől

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Csakfoci

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!