„Katasztrófa volt a vb” – Irán nekiment a FIFA-nak
A 2026-os labdarúgó-világbajnokság egyik legnagyobb botránya bontakozhat ki, miután Mehdi Taremi élesen bírálta a FIFA-t és a torna szervezését. Az iráni válogatott csapatkapitánya szerint egyenesen „katasztrófa” volt számukra a vb, miközben azt is állította, hogy a FIFA elnöke, Gianni Infantino személyesen tett ígéreteket az öltözőben, amelyek végül nem teljesültek.
- Hirdetés -
