A spanyol Sergi Samper személyében Bajnokok Ligája-győztes középpályást igazolt a labdarúgó NB I-ben szereplő Loki. A DVSC honlapja szerint a 31 éves futballista szerződése egy plusz egy évre szól. A barcelonai születésű Samper a La Masia akadémián nevelkedett, az U17-től az U21-ig folyamatosan tagja volt a spanyol utánpótlás-válogatottaknak. Hamarosan bemutatkozott az FC Barcelona felnőtt csapatában, […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap