Megdőlt a napi melegrekord ma 13 órakor – jelentette be az Országos Meteorológiai Szolgálat. Pontos adatokat egyelőre nem közöltek, de többen jelezték a közösségi médiában, hogy a 40 Celsius-fokot is elérte a hőmérséklet az ország több részén.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk - Kvíz