A beton is olvad, délután 1-re már megdőlt a napi melegrekord – Önöknél mennyit mutat a hőmérő?
Megdőlt a napi melegrekord ma 13 órakor – jelentette be az Országos Meteorológiai Szolgálat. Pontos adatokat egyelőre nem közöltek, de többen jelezték a közösségi médiában, hogy a 40 Celsius-fokot is elérte a hőmérséklet az ország több részén.
- Hirdetés -
