Megjelent a rendelet: ekkora béremelést kapnak a pedagógusok
Csütörtökön jelent meg a Magyar Közlönyben a pedagógusok béremeléséről szóló kormányrendelet. A dokumentum szerint a kormány célja, hogy a pedagógusok átlagbére elérje a diplomás átlagbér 80 százalékát, összhangban az Európai Unióval kötött megállapodással.
- Hirdetés -
